Unide > Dřevěné podlahy > Kährs > European renaissance collectionDřevěné podlahy Kährs European renaissance collection

Podlahy Castelo ve čtyřech různých barvách a provedeních lze pokládat v řadě variací a vzorů. Podlaha Plazzo je tradičně nejznámější v provedení z dubového dřeva. Do letošního  vývoje jsme zařadili stejný vzor, ale z dřeva vlašského ořechu.Sotva kdy mohl známý a oceňovaný vzor použitím různých druhů dřeva získat tak nový a fantastický vzhled.
Barevné varianty European renaissance collection


Maďarsý vzor, classic
Dun černý CASTELO NERO

Dub černý CASTELO NERO

Maďarský vzor, classic
Dub hňedý CASTELO MARRONE

Dub hňedý CASTELO MARRONE

Maďarský vzor, classic
Dub Šedý CASTELO GRIGIO

Maďarský vzor, classic
Dub bílý CASTELO BIANCO

Dub bílý CASTELO BIANCO

Holandský vzor, classic
Dub PALAZZO ROVERE

Dub PALAZZO ROVERE

Holandský vzor, classic
Americký Ořech PALAZZO NOCE

Americký Ořech PALAZZO NOCE

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.