Unide > Dřevěné podlahy > Singha > SinghaDřevěné podlahy Singha

Singha Parket je vícevrstvá dřevěná podlahovina s povrchem z masivního dřeva, s 3 mm silnou nášlapnou vrstvou z ušlechtilých dřevin a vysokou odolností proti povrchové vlhkosti. Díky středům, které jsou vyrobeny z Hevey, jsou podlahy na podlahovém vytápění výrazně stabilnější vůči teplotním a vlhkostním změnám než běžné výrobky evropských výrobců používajících středy smrkové.

Nášlapná vrstva má exaktně čisté zpracování čelních spojů bez tmelení a je čtyřstranně lepená, což výrazně zvyšuje odolnost čelních spojů proti vlhkosti při údržbě. Používaný zámek v licenci Unilin (osvědčený UNICLIC), vykazuje nejpřesnější zpracování. Použitím tohoto zámku jsou docíleny nehmatné podélné spoje a minimální přesahy u čelních spojů. Zámek je frézován až po lakování, proto je hrana ostrá bez zaoblení známého u některých evropských výrobců. Uvedený zámek je opatřen vrstvou parafínu, který usnadňuje uzamčení lamel k sobě (jednodušší pokládka proti zámku Välinge). Vrstva parafínu dále vyřešila dnes známý problém většiny výrobců dřevěných podlah - vrzání při chůzi.Zámek v licenci Unilin - osvědčený UNICLIC se vyznačuje snadnou montáží - při pokládce se podélné spoje pod mírným tlakem uzamknou, příčné spoje pak doklepnou montážním hranolkem. Dřěvěné podlahy Signha

_singha_obr.jpg


Barevné varianty Singha


Buk lehce pařený naturell

Buk lehce pařený classic

Buk lehce pařený naturell II

Doussie naturell

Dub evropský classic

Dub evropský naturell

Hevea classic

Jasan classic

Jasan naturell

Javor kanadský classic

Javor Kanadský naturell

Merbau naturell

Ořech Americký classic

Ořech Americký naturell

Panga Panga naturell

Teak classic

Teak naturell

Třešeň Americká classic

Třešeň Americká naturell

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.