Unide > Dřevěné podlahy > Kährs > European naturals collectionDřevěné podlahy Kährs European naturals collection

Dub Bílý: Dub bílý je díky príjemnému vzhledu a dlouhé životnosti nejoblíbenějším druhem dřeva na výrobu podlah a nábytku v Evropě a v USA. V příznivých podmínkách se dub může dožít až 1000 let. Má dlouhé rovné vlákno se stříbřitou texturou. Světle hnědé až tmavohnědé tóny, které pomalu nabírají poněkud žlutohnědý odstín. Dub lze snadno zpracovat tak, abychom získali nespočet barevných odstínů a je dostupný lakovaný a napuštěný olejem.

Javor Evropský: Je známý tím že je bez chuti a pachu, a proto se požívá k výrobě kuchyňských pracovných desek a kuchyňských prkének. Ve srovnání s javorem kanadským má javor evropský zcela vlast zářivou krásu, která místnosti dodáva atamosféru vzdušnosti.

 151L6FAP50_int_pop.jpg

153N15EK50_int_pop.jpg

Barevné varianty European naturals collection


COUNTRY
Dub BADEN

COUNTRY
Dub CORNWALL

COUNTRY
Dub CORSICA

COUNTRY
Dub HAMPSHIRE

COUNTRY
Dub JERSEY

CITY
Dub MADRID

CITY
Dub MILANO

COUNTRY
Dub NAVARRA

TOWN
Dub SIENA

COUNTRY
Dub TRENTINO

TOWN
Dub VERONA

CITY
Dub VIENA

CITY
Dub WEIMAR

TOWN
Dub HEIDELBERG

TOWN
Javor Evropský LUGANO

CITY
Javor Evropský SALZBURG

COUNTRY
Javor Evropský TIROL

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.