Unide > Dřevěné podlahy > Kährs > Sand collectionDřevěné podlahy Kährs Sand collection

Bíle mořené a bíle olejované podlahy vytvářejí doma totéž světlo a jemný vjem, které nacházíme v přírodním písku s měnícími se stupni bělosti po celém světě.

Bledá bílá vytváří klidné a harmonické prostředí a základnu pro všechny druhy stylů interierového designu.Kolekce Sand se skládá z řady různých bíle mařených a bílé olejovaných podlah.Najdete v ní nádherné odstíny bíle, které vytvářejí svěží, čistou a úspornou atmosféru. 


Barevné varianty Sand collection


Dub Bílý BRIGHTON

Dub bílý PORTOFINO

Dub bílý SORRENTO

Jasan bíý SKAGEN

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.