Unide > Dřevěné podlahy > Kährs > Informace o podlahách KährsDřevěné podlahy Kährs Informace o podlahách Kährs

Kährs se nachází v Nybro ve Švédsku, uprostřed lesů v oblasti smaland, na místě kde před 150 léty začínala. V roce 1857 založil Johan Kähr malou soustružnickou dílnu a začal s výrobo dřevěných výrobků pro místní zemědělce.Dnes je skupina Kährs největším evropským výrobcem dřevěných podlah a jednou z nejinovativnějších firem dřevařského průmyslu na světě. Díky kombinaci dlouhé tradice, solidní řemeslnosti a neutuchajícímu zájmu o design a novou technologii jsem se udrželi v čele vývoje moderních dřevěných podlah.

Charakter dřeva je pro celkový dojem podlahy stejně důležitý jako velikost lamel.Přirozená vláknitost a barevná odchylka surového materiálu dodává podlaze živý, přirozený a výrazný vzhled.Surový materiál s rovnoměrnějším zbarvením a malým počtem suků a silnou vláknitostí působí klidným a jednotnějším dojmem.Naše dlouholeté zkušenosti s tříděním podle vzhledu nám umožňují nabízet podlahy s množstvím vzhledů a stylů.

Výběr CITY: Tyto podlahy jsou stylově prosté, jsou vytvořeny ze stejného a pravidelného odstínu dřeva s malými odchylkami v barevném tónu a vzoru. Mohou být světlé nebo tmavé v závislosti na druhu dřeva, ale barevný odstín a celkový efekt jsou jednotné.Máte-li rádi klid, hledejte podlahu ve výběrech City.

Výběr TOWN: Tyto podlahy, ať tmavé nebo světlé charakterizují jemné odchylky odstínu a vzorů, ale jsou bez suků. Tvoří klasické pozadí, které zdůrazní zbytek dekorace.Pokud hledáte podlahu s malými odchylkami, prohlédněte si výběr Town.

Výběr COUNTRY:Pokud si přejete rustikálnější vzhled, bude se Vám pravděpodobně líbit podlaha v našem výběru Country.Naleznete zde výraznou vláknitost a sukovité dřevo, větší barevné odchylky a odvážnou neomylnou přirozenost.

Výběr CLASSIC: nabízejí něco zvláštího.Jsou určeny těm z Vás, kdo hledají poněkud větší vytříbenost, jež Vaší podlaze dodá pečeť osobnosti. Podlahy Classic byly upraveny a zušlechtěny za použití jediněčných metod zpracování dřeva, někdy za použití glazury nebo jiného barevného mořidla.

Above-Kahrs-2006.jpg

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.