Unide > Dřevěné podlahy > Kährs > Nordic naturals collectionDřevěné podlahy Kährs Nordic naturals collection

Buk: Barva buku sahá od světlé krémové ke středně hnědé/hnědé s růžovo oranžovými tóny. Dochází u něj ke změně barvy středního stupně se slabým tlumením oranžových barev a časem k přechodu v jantarově žlutou. Má obvykle rovná vlákna s hustou texturou. Je těžký, tvrdý a odolný vůči nárazům. Dodává teplo a jeho jednotný vzhled má téměř stejnou tvrdost jako dřevo dubové.

Bříza: Tuhé dřevo s vynikající odolností proti nárazu. Používá se k výrobě nábytku. Bříza má obvykle rovná vlákna s jemnou strukturou. Textura je často zvlněná. Podlaha z březového dřeva dodává místnosti světlý, vzdušný a elegantní vzhled. Dřevo břízy je o 25% měkčí než dřevo dubu.

Jasan : Jasan patří do čeledi olivovitých, ale nemá plody. Bělové dřevo je téměř bílé. Škála jádrového dřeva sahá od šedé přes světle hnědou ke světle žluté s hnědými čmouhami.Je silný a odolává nárazům. Dřevo jasanu je přibl. o 10% tvrdší než dřevo dubu.

 151L87BJ50_int_pop.jpg

151L87AKF0_int_pop.jpg

Barevné varianty Nordic naturals collection


COUNTRY
Bříza AALAND

COUNTRY
Bříza LAPLAND

COUNTRY
Bříza SAREK

COUNTRY
Buk BORNHOLM

COUNTRY
Buk FALSTER

CITY
Buk FYN

TOWN
Buk HELLERUP

COUNTRY
Buk LOLLAND

CITY
Buk OSLO

CITY
Buk TRONDHEIM

TOWN
Buk VIBORG

CITY
Buk VISBY

CITY
Jasan GOTHENBURG

COUNTRY
Jasan GOTLAND

TOWN
Jasan KALMAR

CITY
Jasan STOCKHOLM

COUNTRY
Jasan TELEMARK

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.