Unide > Dřevěné podlahy > Kährs > Classic nouveau collectionDřevěné podlahy Kährs Classic nouveau collection

Jestli že usilujete o moderní vzhled s šarmem zašlých časů, věnujte pozornost naší nové kolekci Classic Nouveau. Textura dřeva je zkrášlená kartáčováním, které podlaze dodá živější strukturu. Pro další zlepšení designu a vzhledu formátu prkna je každá deska na všech 4 stranách zkosena. Výrazná barva a jedinečná charakteristika každé podlahy od jasně bílého mořeného dubu k tmavému elegantnímu červenému dubu ukazují jemnou rovnováhu mezi modernou a tradicí v interierovém designu dneška.

1-LAMELOVÝ DESIGN Všechny podlahy v kolekci Classic Nouveau mají široký 1-lamelový design. Povrchová vrstva desky je uříznuta z jednoho kusu, čímž je dosaženo silné přírodní nálady. Jsou zde obsaženy všechny jedinečné rysy, které lze nalézt pouze u skutečného dřeva: suky, odchylky v barvě a vláknitosti.


Barevné varianty Classic nouveau collection


CLASSIC
Dub NOUVEAU ALMOND

CLASSIC
Dub NOUVEAU BLACK

CLASSIC
Dub NOUVEAU BRONZE

CLASSIC
Dub NOUVEAU BROWN

CLASSIC
Dub NOUVEAU MOCHA

CLASSIC
Dub NOUVEAU WHITE

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.