Unide > Dřevěné podlahy > Kährs > World naturals collectionDřevěné podlahy Kährs World naturals collection

Austrálske Jarrah:    Tradičně se pro svou trvanlivost a tvrdost používá k výrobě člunů, železničních spacích vagonů a telegrafních sloupů.Dřevo Jarrah má hladký povrch a rovná vlákna, a proto je vyhledáváno k výrobě nábytku, dveří a podlah.Barva bělového a jádrového dřeva má škálu od lososové k tmavočervené. Podlahy s konečnou úpravou mají často tmavohnědou až načervenale purpurovou barvu, která léty také tmavne.

Africké Rosewood:    Červenohnědé odstíny podlahy z Rosewood vyzřují teplo a sluneční svit. U podlahy, která vydává tolik tepla, můžete pro další prvky v místnosti volit chladnější barvy.Stromy Rosewood rostou v Africe a surovina, kterou produkují je silná - dokonalá pro podlahy.

Merbau:                    Je středně hnědé dřevo s červenooranžovými míst a drsnou vláknitostí. Roste v Malajsii a Indonésii.Škála barev u Merbau zahrnuje světlou, střední a tmavohňedou. Mnoho desek má v pórech zlatožlutý prach, který po povrchové úpravě vypadá jako zlaté skvrny.

Jatoba:                    Podlaha je vyrobena z jihoamerického dřeva v italském stylu. Kombinace je jednoduše elegantní. Bohatá teplá barva podlahy Jatoba dokonale zjemní vzhled moderního italského designu.Jatoba je druh dřeva pocházející z Jižní Ameriky a je známe svou houževnatostí a elastičností.Jedná se v podstatě o nejhouževnatější druh dřeva používaný na podlahy z tvrdého dřeva a je o 82% tvrdší než dub červený.


Barevné varianty World naturals collection


CITY
Jatoba BRASILIA

CITY
Jatoba CARACAS

CITY
Jatoba LA PAZ

CITY
Merbau JAKARTA

CITY
Merbau MANILA

CITY
Merbau SINGAPORE

CITY
Rosewood CAPE TOWN

CITY
Rosewood DURBAN

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.